Bez kategoriiJeziorowskie 16 - dom na Mazurach wynajem

W ostatnich tygodniach i miesiącach sporo się u mnie działo. Oprócz dotychczas obsługiwanych klientów dochodzą kolejni nowi. Dziś chciałem przybliżyć wam specyfikę ich działalności. Być może ktoś z was będzie chciał skorzystać z ich produktów lub usług. To na prawdę dobre firmy więc na pewno warto.

Na początek wrocławski skup złomu DMW, którego strona znajduje się pod adresem skupzlomu-wroclaw.pl – firma ta jak sama nazwa wskazuje zajmuje się skupem różnego rodzaju metali, a jej siedzibą jest Wrocław. To zgrany i miły zespół profesjonalistów oferujących bardzo dobre ceny i odkupujący nawet duże ilości metali i produktów produkcyjnych. Zatem jeśli macie jakiś zbędny złom i mieszkacie we Wrocławiu lub okolicy to na pewno warto się z nimi skontaktować. Moją rolą było przygotowanie nowej wersji strony oraz podstawowej optymalizacji pod kątem SEO i Google. Efekty są na prawdę dobre. Sami zobaczcie:

skup złomu

W pracy nad tą stroną wykorzystałem znany mi już szablon WordPress i dostosowałem go do potrzeb firmy. W przypadku specyfiki i działalności jaką jest skup złomu i surowców wtórnych ważne jest aby strona była przejrzysta, szybka i pozwalała na łatwy kontakt. Ten efekt udało się osiągnąć.

Drugim spośród moich nowych klientów jest właściciel przepięknego domu na Mazurach nad jeziorem Gołdapiwo. Strona internetowa tego domu znajduje się pod adresem jeziorowskie16.pl. Możecie na niej znaleźć zarówno zdjęcia tego dużego domu ale również pełne informacje na temat pokojów, atrakcji, wyposażenia oraz system do rezerwacji. Ten dom na Mazurach oprócz tego, że znajduje się bezpośredniej bliskości jeziora wyróżnia także jego duża powierzchnia i dostępność na wynajem w całości. Zatem świetnie może sprawdzić się jako miejsce spotkań przyjaciół, rodziny lub firmowych wyjazdów integracyjnych. W tym przypadku moim zadaniem było wprowadzenie poprawek optymalizacyjnych pod kątem SEO oraz uruchomienie kampanii reklamowej Google ADS i wizytówki na Google Moja Firma. Dom i jego strona internetowa na pewno warte są obejrzenia. Zobaczcie sami:

Jeziorowskie 16 - dom na Mazurach wynajem

Ta strona jest jeszcze dość młoda więc wymaga pracy i czasu jednak wierzę, że uda się możliwie szybko wprowadzić ją do top 10 wyników wyszukiwania na większość fraz kluczowych. Oprócz prac optymalizacyjnych należy zbudować odpowiednią strukturę backlinków prowadzących i wzmacniających witrynę oraz pozycje. 

Trzecim moim nowym klientem jest sklep i hurtownia artykułów BHP z Wałbrzycha BHP WorkCenter. Jest to zarówno sklep stacjonarny jak i sklep online znajdujący się pod adresem bhp-workcenter.pl. Firma i strona istnieje od wielu lat jednak właścicielki zdecydowały się na otworzenie sklepu BHP online aby wyjść poza obszar dotychczasowej działalności co poniekąd wymusiła epidemia koronawirusa. Prace rozpocząłem stosunkowo niedawno więc na razie nie można spodziewać się żadnych oszałamiających rezultatów. Ten sklep internetowy zbudowany jest w oparciu o autorskie rozwiązanie CMS więc praca nad nim będzie nieco innym wyzwaniem niż w przypadku optymalizacji i pozycjonowania stron i sklepów opartych o CMS WordPress i Woocommerce. Liczę jednak, że uda się rozkręcić w nim sprzedaż i osiągnąć zadowalające rezultaty dla klienta. Sama strona prezentuje się bardzo dobrze. Zerknijcie:

sklep BHP online

Oczywiście proces pozycjonowania sklepu będzie wyglądał dość klasycznie. Zrealizowałem już sporą część poprawek treściowych teraz pora na dostosowanie techniczne i funkcjonalne, a następnie proces budowania zaplecza linków zwrotnych. Jeśli potrzebujecie w domu lub swojej firmie jakichkolwiek artykułów BHP na pewno znajdziecie je w tym sklepie internetowym w przystępnych cenach. Przekonajcie się sami!