Tworzenie stron internetowych

Twoja strona internetowa wymaga nowego, nowoczesnego wyglądu?

Nie masz jeszcze własnej witryny?

Twoja strona przestała być dobrą wizytówką Twojej firmy?

 

Bez względu na to czy masz już konkretny pomysł na wygląd swojej przyszłej, wymarzonej strony internetowej, czy też dopiero nad tym myślisz i szukasz inspiracji. Chętnie pomogę Ci w pierwszych krokach dotyczących tworzenia strony internetowej. Wspólnie opracujemy jej koncepcje oraz dobierzemy odpowiedni układ graficzny.

tworzenie stron Poznań

W zasadzie od pierwszych dni, w których połączyłem się z Internetem, moim marzeniem było tworzenie stron internetowych. Pięknych, przejrzystych i wygodnych w użyciu. Innymi słowy zawszę dążę do stworzenia strony o jakiej marzy przedsiębiorca.

Poniżej znajdziesz przykładowe strony internetowe wykonane przeze mnie w ostatnim czasie. Jednak największą satysfakcję dało mi tworzenie strony internetowej evolve-poznan.pl, czyli tej, na której obecnie się znajdujesz. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z jej wyglądem możesz poniżej przejrzeć konkretne screeny.

Evolve - tworzenie stron
tworzenie stron internetowych
tworzenie stron poznań
strony internetowe Poznań
Comarch Optima demo

comarch-optima-demo.pl

Na tej stronie możesz pobrać wersję demo programu Comarch Optima. Najpopularniejszego programu do zarządzania przedsiębiorstwem w Polsce.
Architekt Bełchatów

pracownia-lekon.pl

Prężnie działające biuro projektowe, które specjalizuje się w projektowaniu domów oraz konstrukcji. Architekt godny polecenia.
Giełda kryptowalut

www.gielda-kryptowaluty.pl

Strona poświęcona tematyce giełd kryptowalut. Publikuje różnorodne aktualności i nowości na temat kupna Bitcoina i innych kryptowalut np. rankingi najlepszych walut cyfrowych lub największych giełd Bitcoin.
doradztwo budowlane

doradca-budowlany.pl

Strona ta poświęcona jest poradom budowlanym oraz umożliwia wsparcie profesjonalnego doradcy budowlanego.
Ryż basmati Karoon

ryz-basmati.pl

Strona dotyczy jednej z najbardziej szlachetnych odmian ryżu basmati Karoon.
Magento 2

magento-2.pl

Informacje na temat jednej z najlepszych platform e-commerce na świecie – Magento 2
sklep internetowy z rękodziełem Pracowni Nitka

sklep-pracownianitka.pl

Sklep internetowy z pięknym rękodziełem i materiałami edukacyjnymi oraz plastycznymi.

Kompleksowe tworzenie stron od A do Z.

Tworzenie stron internetowych nie jest wcale takie proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wiele osób decyduje się na samodzielne stworzenie swojej wymarzonej strony internetowej. Niestety konsekwencje często są takie, że trwa to miesiącami, a następnie strona ani nie zachwyca wyglądem ani nie pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania i utrudnia dalsze pozycjonowanie. Pomimo tego, że twórcy różnych szablonów i kreatorów zapewniają, że ich rozwiązanie jest w pełni zoptymalizowane jeśli chodzi o wyszukiwarki, to często bywają z tym różnorodne problemy. Wykorzystanie niesprawdzonego szablonu lub jego niewłaściwa implementacja może rodzić następujące problemy:

  • Kiepska jakość i bałagan w kodzie co może negatywnie wpłynąć na ocenę strony przez Google oraz szybkość jej ładowania;
  • Stworzenie strony, która będzie za “ciężka” i jej ładowanie będzie spowolnione. To dość częsty błąd początkujących, którzy wybierają zbyt duże szablony na swoje potrzeby;
  • Czasochłonność poznawania szablonu i prób dostosowania go w taki sposób aby nasza strona na prawdę imponowała wyglądem.

Łączę kompetencje w zakresie tworzenia stron internetowych oraz ich optymalizacji pod kątem SEO. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz ładną stronę ale również będzie Ci łatwo wskoczyć z nią do TOP 10 wyników wyszukiwania Google (w efekcie procesu pozycjonowania strony).

Moim celem jest tworzenie stron:
  1. Prostych, schludnych, nowoczesnych, estetycznych i oczywiście responsywnych (RWD);
  2. Szybkich w ładowaniu i działaniu;
  3. Z możliwie wysokiej jakości kodem;
  4. Funkcjonalnych i łatwych w użyciu. Wykorzystuję przyciski “call to action” aby ułatwić użytkownikowi wykonanie właściwej reakcji;

W ten sposób otrzymujesz stronę zoptymalizowaną technologicznie i funkcjonalnie pod kątem jej dalszej promocji np. poprzez reklamy Google ADS lub jej pozycjonowanie.

Powyżej przedstawiam Ci moje realizacje. Strona internetowa, na której jesteś obecnie czyli www.evolve-poznan.pl została również stworzona przeze mnie. Trzeba pamiętać, że samo tworzenie i pozycjonowanie stron to zupełnie dwa różne aspekty choć są ze sobą nierozerwalnie związane.

Stronę przygotowuję w pełnej kooperacji z klientem, zgodnie z jego oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Dokładnie rozpoznaję i definiuję wasze potrzeby. Dzięki bardzo dobrej komunikacji każdy projekt przebiega sprawnie i terminowo. Na początek zazwyczaj tworzę 2 projekty strony, tak abyś sam mógł ocenić kierunek w jakim idziemy oraz wybrać to co będzie Ci bardziej odpowiadało. Nie chcę sprzedawać Ci “kota w worku” tylko realny produkt. W momencie gdy uznasz, że to jest to czego szukasz i chcesz przystąpić do realizacji podpisujemy umowę na realizację.

Cennik – tworzenie stron internetowych:

Każdy projekt zawsze wyceniam indywidualnie. Wiele zależy od tego czy klient potrzebuje i oczekuje pełnej optymalizacji SEO, stworzenia treści (copywriting) oraz dalszego pozycjonowania. Samo tworzenie strony internetowej to nie koniec przygody z promocją firmy w internecie więc warto to rozważyć na samym początku. Widełki cenowe tworzenia stron wyglądają następująco:

  1. Prosta strona wraz z kilkoma podstronami (do 5), bez dodatkowych wymagań funkcjonalnych – 1500-2500 zł.
  2. Nieco bardziej rozbudowana strona (5-10 podstron) wraz z implementacją dodatkowych funkcjonalności to zazwyczaj cena między 2500 a 3500 zł.
  3. Większe i bardziej skomplikowane witryny zawierające ponad 10 podstron to koszt powyżej 3500 zł netto.

Ostatnią przykładową, dość prostą stroną internetową, która w 100% spełnia swoje założenia jest strona ryz-basmati.pl Udowadnia to, że strona jednocześnie może być prosta, schludna i generować nowych klientów. Oprócz przygotowania Twojej wymarzonej witryny zajmuję się również kompleksowym przygotowaniem i optymalizacją treści oraz pozycjonowaniem stron – Poznań – tutaj posiadam swoje biuro i z tego miasta najczęściej obsługuję klientów.

Evolve – tworzenie stron Poznań – szybko, tanio, terminowo i kompleksowo.

Evolve Poznań - tworzenie stron i pozycjonowanie