usługi copywriterskie

Copywriting

Copywriting to najogólniej rzecz ujmując przygotowanie treści na stronę www. Treści te powinny być dobrej jakości merytorycznej tak by dostarczyły użytkownikowi precyzyjnych informacji. Ponadto treści powinny być również przygotowane w taki sposób by pomagały w pozycjonowaniu organicznym witryny. Wykonuję następujące usługi copywritingu:

  • Przygotowanie całości treści na stronę www
  • Redakcja i optymalizacja istniejących treści
  • Poprawa struktury treści
  • Pisanie artykułów na stronę www
  • Tworzenie wpisów w mediach społecznościowych

Copywriting to po prostu pisanie i poprawa treści na stronach internetowych oraz artykułach. Treść poprawiana jest pod kątem struktury, czytelności oraz oczywiście słów kluczowych. Czytelnik powinien zaangażować się w treść, a jednocześnie musi on być widoczny w wynikach wyszukiwania, tak aby jak najwięcej użytkowników go przeczytało.

Bardzo ważnym jest aby na stronie powstawała nowa treść np. w formie artykułów. Roboty i algorytmy wyszukiwarek promują te strony internetowe, na których dużo się dzieje i pojawia się ciągle nowa treść. Dodatkowo obecnie w E-marketingu dominuje przekonanie, że tworzenie tzw. contentu jest bardzo istotne z punktu widzenia budowy marki przedsiębiorstwa i wizerunku eksperta w danej dziedzinie. Niestety większość przedsiębiorców nie ma czasu i głowy do ciągłego opracowywania nowych artykułów. Co więcej wiele osób po prostu nie lubi lub nie chce pisać nowych treści. Męczy ich również siedzenie przed komputerem więc wolą aktywnie spędzać czas na podstawowej działalności biznesowej. Pomimo tego, że pisanie treści na stronę www nie jest może bardzo trudne to na pewno jest czasochłonne. Doskonale rozumiem te bolączki przedsiębiorców dlatego postanowiłem pomagać przedsiębiorcom w przygotowywaniu treści na stroni internetowe (copywriting).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w poprawianiu, redakcji oraz opracowywaniu od podstaw treści na portale internetowe. Dzięki umiejętnością SEO Copywritingu sprawiam by konkretne artykuły lub strony pojawiały się w pierwszej dziesiątce organicznych wyników wyszukiwania. Zawsze dokładam wszelkich starań by pisane przeze mnie artykuły były interesujące, a ich forma przystępna dla użytkownika. Posiadam doświadczenie branżowe w zakresie informatyki. Pisałem artykuły na tematy np. wdrożenia systemów Comarch, usług informatycznych czy programistycznych oraz różnych aplikacji mobilnych lub online.

Chcesz by Twoi potencjalni klienci wchodzili na Twoją stronę oraz przeczytali wszystkie informacje? Przekonaj się, że to możliwe! Usługi profesjonalnego copywritingu  i e-marketingu w Poznaniu. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Przygotowanie treści na stronę internetową
Copywriting SEO Poznań

Evolve Poznań - Copywriting

Pisanie treści na strony internetowe oraz w mediach społecznościowych.